22 kwietnia 2022

Nabór biznesplanów dla edycji I tj. grupy 1,2 i 3 w terminie 04-06.05.2022r.

Lublin, 22.04.2022r.

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, iż nabór biznesplanów dla edycji I tj. grupy 1,2 i 3 odbędzie się w terminie 04-06.05.2022r. w biurze projektu przy ul. Konstantynów 1H, 20-708 Lublin w pokoju 602 (tam gdzie odbywała się rekrutacja). Przypominam, iż pracujemy w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku. Informuję również, że:

  1. nie ma możliwości złożenia biznesplanów przed lub po terminie naboru
  2. nie ma możliwości dołożyć jakichkolwiek dokumentów po upływie terminu naboru
  3. nie przyjmujemy dokumentów po godzinie 16:00

Proszę pamiętać o wszystkich obowiązkowych załącznikach, aby uniknąć wydłużenia procedury oceny formalnej biznesplanów. Jeżeli nie dołączą Państwo dokumentów potwierdzających państwa kwalifikacje i doświadczenie to niestety będą Państwo tracili punkty w ocenie ww. kategorii - warto o tym pamiętać. 

Państwa biznesplany ocenia niezależna komisja złożona z dwóch ekspertów, dlatego też należy przygotować komplet dokumentów, który będzie składał się z dwóch identycznych plików dokumentów, tak aby każdy z oceniających mógł je równocześnie ocenić.

Dokumenty proszę drukować DWUSTRONNIE.

Dokumenty należy przynosić ułożone, proszę ich nie bindować, ani nie wkładać do skoroszytów, najlepiej umieścić je w koszulce (można dodatkowo zszyć zszywaczem) w porządku jak niżej.

Poniżej znajdują się aktualne dokumenty, które należy złożyć jako komplet dla 1 osoby podczas naboru biznesplanów:

Dotacja inwestycyjna:

Wsparcie pomostowe:

Gdybyście Państwo nie wiedzieli jak wypełnić formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis to tu jest instrukcja jak to zrobić oraz przykład wypełnionego formularza.

Do uzupełnienia formularza informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis będą Państwo potrzebowali ID gminy, w której zamieszkujecie, znajdziecie je w: Lista ID gmin z całej polski.

Pozdrawiamy

Zespół Projektu

Czym żyje LBS

Aktualności

7 lutego 2024

Lubelska Szkoła Biznesu podpisała List Intencyjny z Instytytem Badań Edukacyjnych

Zobacz więcej
30 stycznia 2024

Projekt "Czas na działanie"

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że dnia 26.01.2024 r. podpisaliśmy Umowę na dofinansowanie projektu "Czas na działanie"

Zobacz więcej
30 stycznia 2024

Projekt "Nowa jakość kształcenia"

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że dnia 27.10.2023 r. podpisaliśmy Umowę na dofinansowanie projektu "Nowa jakość kształcenia"

Zobacz więcej
Masz pytania lub indywidualne potrzeby szkoleniowe?
Zadzwoń: +48 (81) 445 46 60
lub napisz: info@lbs.pl
Kontakt

Dziękujemy za zaufanie

Partnerzy