20 czerwca 2022

Lubelska Szkoła Biznesu jako Ośrodek egzaminacyjny Digital EuropeSzanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że dołączyliśmy do grona firm będących Ośrodkami egzaminacyjnymi Digital Europe!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze stroną https://www.digitaleurope.pl/aktualnosci/ 

Digital Europe jest członkiem międzynarodowej organizacji All Digital. All Digital (wcześniej znane jako Telecentre Europe) to wiodące ogólnoeuropejskie stowarzyszenie z siedzibą w Brukseli, reprezentujące organizacje członkowskie z całej Europy, które współpracują z 25’000 centrów kompetencji cyfrowych.

All Digital skupia się na wspieraniu Europejczyków, którzy mają niewystarczający poziom umiejętności cyfrowych. Działania organizacji zwiększają szanse na znalezienie pracy, korzystanie z usług online, lepszą jakość życia, włączenia do dzisiejszego społeczeństwa informacyjnego.

ZALETY Certyfikacji DIGITAL EUROPE:

  • standaryzacja – egzaminy zostały tak skonstruowane, by weryfikować kompetencje zdefiniowane w ramie DIGCOMP oraz jej aktualizacji DIGCOMP 2.0, dzięki temu zestawy egzaminacyjne są dostosowane do wszystkich programów nauczania szkoleń zgodnych z Ramą DIGCOMP.
  • uniwersalność – zestawy egzaminacyjne tworzone są wedle ściśle określonych norm i oparte o treści Ramy DIGCOMP, dzięki temu opisane efekty kształcenia European Digital Certificate mogą być stosowane jako baza do tworzenia programów szkoleniowych do szkoleń TIK.
  • obiektywność – egzaminy European Digital Certificate są przeprowadzane za pośrednictwem platformy egzaminacyjnej, która losowo tworzy zestawy egzaminacyjne oraz sprawdza poprawność odpowiedzi. Uniemożliwia to nieuczciwe podejście do egzaminu.
  • aktualizacja – wiedza z zakresu cyfrowych umiejętności tak często się zmienia, że wymaga od nas bieżącej aktualizacji treści zarówno programów jak i egzaminów, po to aby egzaminowana wiedza była jak najbardziej przydatna w praktyce.Dlatego już wdrożyliśmy unowocześnione standardy Ramy DIGCOMP 2.0 aby przekazywana wiedza nadążała za realnymi potrzebami użytkowników.
  • walidacja – egzaminy w standardzie Digital Europe zostały opracowane jako zewnętrzne narzędzie do weryfikacji wiedzy z zakresu obsługi komputera, które działa niezależnie od instytucji szkoleniowych w myśl Wytycznych w zakresie realizacji przedsięwzięć z udziałem środków Europejskiego Funduszu Społecznego w obszarze edukacji na lata 2014-2020


Pozdrawiamy

Zespół LBS

Czym żyje LBS

Aktualności

30 kwietnia 2024

Nowy projekt "Jesteśmy tacy sami"

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że dnia 22.04.2024 r. podpisaliśmy Umowę na dofinansowanie projektu "Jesteśmy tacy sami"

Zobacz więcej
30 kwietnia 2024

02.05.2024 r. - Lubelska Szkoła Biznesu będzie nieczynna

Uprzejmie informujemy, że w dniu 02.05.2024 r. Lubelska Szkoła Biznesu Sp. z o.o. Fundacji Rozwoju KUL będzie nieczynna.

18 kwietnia 2024

Nowy Projekt "Włączamy Lubelskie"

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że dnia 17.04.2024 r. podpisaliśmy Umowę na dofinansowanie projektu "Włączamy Lubelskie"

Zobacz więcej
Masz pytania lub indywidualne potrzeby szkoleniowe?
Zadzwoń: +48 (81) 445 46 60
lub napisz: info@lbs.pl
Kontakt

Dziękujemy za zaufanie

Partnerzy