2 września 2019

Oferta pracy

Specjalista ds. projektów UE

Opis stanowiska:

  • realizacja projektów unijnych zgodnie z wnioskiem i wytycznymi
  • prowadzenie działań informacyjno-rekrutacyjnych
  • wyłanianie wykonawców usług zgodnie z zasadą konkurencyjności
  • przygotowywanie dokumentów niezbędnych do rozliczenia projektów (umowy z personelem projektu, umowy z usługodawcami, protokoły, wniosek o płatność, harmonogram płatności, praca w systemie SL2014)
  • zarządzanie zmianami w projekcie (negocjacje z Instytucją Zarządzającą, przygotowanie aneksów)
  • monitoring realizacji wskaźników projektu
  • nadzór nad prawidłowym wydatkowaniem dotacji oraz analizowanie postępu finansowego realizacji projektów
  • opisywanie dokumentów księgowych zgodnie z wytycznymi oraz archiwizacja dokumentacji rozliczeniowej projektów
  • zarządzanie administracyjne i finansowe wygranymi projektami
  • nadzór nad realizacją projektów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 2 – letnie doświadczenie w realizacji projektów
  • praktyczna wiedza na temat programów operacyjnych na lata 2014-2020
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole
  • doświadczenie w pozyskiwaniu finansowania ze środków unijnych na projekty
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju osobistego,
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole projektowym
  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze koordynacji projektów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres info@lbs.pl. Informujemy jednak, że z wybranymi kandydatami chcemy spotkać się w możliwie najbliższym czasie.

Czym żyje LBS

Aktualności

19 lipca 2019

Projekty na dofinansowanie działalności gospodarczej

Zobacz więcej
Masz pytania lub indywidualne potrzeby szkoleniowe?
Zadzwoń: +48 (81) 445 46 60
lub napisz: info@lbs.pl
Kontakt

Dziękujemy za zaufanie

Partnerzy