Strona główna » Aktualności

Archiwum aktualności [kategoria: ogólne]

Wyaśnienia kwestii kwalifikowalności podatku VAT
Uprzejmie informujemy wszystkich naszych uczestników projektu "Startuj z nami - zostań przedsiębiorcą", że Rudzka Agencja Rozwoju "Inwestor" Sp. z o.o. zamieściła na stronie internetowej projektu swoje stanowisko i wyjaśnienie kwestii związanej z kwalifikowalnością podatku VAT. »
data publikacji: 10.8.2009 | kategoria: ogólne
Nabór wniosków o przyznanie środków finansowych na rozwój przedsiębiorczości
Lubelska Szkoła Biznesu informuje, że w dniu 24.07.2009 r. Rudzka Agencja Rozwoju "Inwestor" ogłosiła nabór wniosków o przyznanie środków finansowych na rozwój przedsiębiorczości dla uczestników projektu Startuj z nami - zostań przedsiębiorcą. »
data publikacji: 27.7.2009 | kategoria: ogólne
Ruszyła I gr. w ramach Projektu: "Bądź aktywny zawodowo - szkolenia dla osób bezrobotnych"
W dniu 25 maja br. rozpoczęły się zajęcia pierwszej grupy szkoleniowej w ramach projektu: „ Bądź aktywny zawodowo – szkolenia dla osób bezrobotnych”. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. »
data publikacji: 1.6.2009 | kategoria: ogólne
Rusza nowy projekt "Bądź aktywny zawodowo"
Rozpoczęła się rekrutacja kandydatów do projektu "Bądź aktywny zawodowo - szkolenia dla osób bezrobotnych". »
data publikacji: 27.4.2009 | kategoria: ogólne
Szkolenie dla PUP w Opolu Lubelskim
Z przyjemnością informujemy, że na zlecenie Powiatowego Urzędu Pracy w Opolu Lubelskim realizujemy szkolenie z tematu: „Organizacja i prowadzenie własnego przedsiębiorstwa” »
data publikacji: 23.4.2009 | kategoria: ogólne
Rekrutacja na bezpłatne szkolenie
Trwa nabór kandydatów zainteresowanych udziałem w bezpłatnym szkoleniu obejmującym tematykę marketingu i sprzedaży z językiem angielskim. »
data publikacji: 14.4.2009 | kategoria: ogólne
Projekt "Startuj z nami" nabiera tempa
Rozpoczęły się zajęcia kolejnych grup w ramach projektu „Startuj z nami – zostań przedsiębiorcą”. »
data publikacji: 7.4.2009 | kategoria: ogólne
Projekt "Startuj z nami" - rozpoczęcie zajęć
Rusza pierwsza grupa w projekcie „Startuj z nami – zostań przedsiębiorcą”. »
data publikacji: 26.3.2009 | kategoria: ogólne
Konferencja nt. projektu "Startuj z nami - zostań przedsiębiorcą"
W dniu 19 marca br. odbyła się konferencja dotycząca projektu „Startuj z nami – zostań przedsiębiorcą” realizowanego w ramach Działania 6.2 POKL „Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia”. »
data publikacji: 24.3.2009 | kategoria: ogólne
Informacja o wstrzymaniu naboru dokumentów do uczestnictwa w projekcie: Startuj z nami - zostań przedsiębiorcą.
W związku z faktem, iż w dniu 12.03.2009 roku liczba zgłoszeń złożonych przez kandydatów do projektu przekroczyła liczbę dostępnych miejsc w projekcie informujemy, że z dniem 14.03.2009 roku (sobota) wstrzymujemy rekrutację do projektu. »
data publikacji: 12.3.2009 | kategoria: ogólne
Rekrutacja do projektu "Startuj z nami"
Informujemy, że został ustalony termin rozpoczęcia pierwszego naboru kandydatów do projektu "Startuj z nami -zostań przedsiębiorcą". »
data publikacji: 9.3.2009 | kategoria: ogólne
Rusza kolejna grupa na studiach: Rachunkowość i finanse.
Z przyjemnością informujemy, że 14 marca 2009 r. rozpoczyna zajęcia kolejna grupa, z edycji wiosennej, na studiach podyplomowych: "Rachunkowość i finanse". Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 8,30 i trwają do 15,30. »
data publikacji: 5.3.2009 | kategoria: ogólne
"Bądź aktywny zawodowo - szkolenia dla osób bezrobotnych" wspólny projekt Lubelskiej Szkoły Biznesu i Trinity Management w ramach POKL Działanie 6.1.
Z przyjemnością informujemy, że Lubelska Szkoła Biznesu i Trinity Management będą wspólnie realizować nowy projekt pt.: „Bądź aktywny zawodowo – szkolenia dla osób bezrobotnych” w ramach POKL Priorytet 6.1. Projekt jest skierowany do osób z województwa lubelskiego pozostających bez zatrudnienia. W ramach projektu będą świadczone bezpłatne usługi doradcze i szkoleniowe. »
data publikacji: 3.3.2009 | kategoria: ogólne
Projekt Startuj z nami - zostań przedsiębiorcą
Informacje dla kandydatów »
data publikacji: 19.2.2009 | kategoria: ogólne
Rusza II grupa
Z przyjemnością informujemy, że w dniu 14 lutego 2009 r. rusza II grupa szkoleniowa w ramach projektu: "Skuteczny menedżer sprzedaży 50+" »
data publikacji: 13.2.2009 | kategoria: ogólne
Bezpłatne szkolenia z zakresu marketingu, sprzedaży i języków obcych
Informujemy, że prowadzimy rekrutację kandydatów na bezpłatne szkolenia z marketingu i sprzedaży wraz z kursem językowym w ramach projektu „Skuteczny menedżer sprzedaży 50+”. »
data publikacji: 10.2.2009 | kategoria: ogólne
"Startuj z nami - zostań przedsiębiorcą" - wspólny projekt Rudzkiej Agencji Rozwoju "Inwestor" i Lubelskiej Szkoły Biznesu w ramach POKL Działanie 6.2
Z przyjemnością informujemy, że Rudzka Agencja Rozwoju „Inwestor” i Lubelska Szkoła Biznesu będą wspólnie realizować projekt „Startuj z nami – zostań przedsiębiorcą” w ramach POKL Priorytet 6 Działanie 6.2. Projekt jest skierowany do osób z województwa lubelskiego zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą. W ramach projektu będą świadczone bezpłatne usługi szkoleniowe i doradcze, a także będą przyznawane bezzwrotne dotacje na rozwój przedsiębiorczości. Maksymalna wysokość dotacji wynosi 40 000 zł. »
data publikacji: 2.2.2009 | kategoria: ogólne
Nabór na studia podyplomowe
Ogłaszamy nabór na studia podyplomowe: " Rachunkowość i finanse" oraz "Zarządzanie kapitałem ludzkim" na semestr letni 2009 r. Wszystkich chętnych zapraszamy na zapisy do sekretariatu szkoły p. 304.
data publikacji: 12.1.2009 | kategoria: ogólne
Ruszyła II grupa
Z przyjemnością informujemy, że w dniu 6 grudnia 2008 r. ruszyła druga grupa szkoleniowa w ramach projektu: " Zarządzanie systemem B+R w instytucjach naukowych".
data publikacji: 12.1.2009 | kategoria: ogólne
Przerwa świąteczna
Informujemy, że w dniach 24.12.2008 - 04.01.2009 Lubelska Szkoła Biznesu będzie zamknięta.
data publikacji: 23.12.2008 | kategoria: ogólne