Strona główna » Aktualności

Archiwum aktualności [kategoria: ogólne]

Konferencja informacyjna nt. projektu "Bądź aktywny - zostań przedsiębiorcą"
Uprzejmie informujemy wszystkie osoby zainteresowane udziałem w projekcie: Bądź aktywny - zostań przedsiębiorcą, że 23 maja 2011 r. o godzinie 10:00 odbędzie się Konferencja Informacyjna w Hotelu Unia Mercury, Al. Racławickie 12 w Lublinie. »
data publikacji: 11.5.2011 | kategoria: ogólne
Konkurs na przyznanie dotacji
Informujemy, że został ogłoszony konkurs na przyznanie środków finansowych na rozwój przedsiębiorczości (dotacji inwestycyjnych) dla uczestników projektu "Bądź aktywny - zostań przedsiębiorcą". »
data publikacji: 29.4.2011 | kategoria: ogólne
Konferencja nt. przedsiębiorczości
Zapraszamy do udziału w konferencji DOBRE PRAKTYKI Z ZAKRESU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI w ramach projektu „Masz pomysł – bądź przedsiębiorcą” »
data publikacji: 26.4.2011 | kategoria: ogólne
Informujemy, że w dniu 22 kwietnia br. (piątek) Lubelska Szkoła Biznesu będzie nieczynna.
data publikacji: 20.4.2011 | kategoria: ogólne
Rekrutacja do projektu „Bądź aktywny – zostań przedsiębiorcą”
Informujemy, że rekrutacja kandydatów do II tury projektu „Bądź aktywny – zostań przedsiębiorcą” rozpocznie się 25 maja br. »
data publikacji: 19.4.2011 | kategoria: ogólne
Fotorelacja z konferencji
W dniu 25 marca br. odbyła się konferencja "Dojrzały pracownik na rynku pracy. Problemy, rekomendacje i kierunki wspierania." »
data publikacji: 31.3.2011 | kategoria: ogólne
Konferencja upowszechniająca rezultaty projektu: "Wczesna dezaktywizacja..."
Uprzejmie informujemy, że 25 marca 2011 r. o godz. 10:00 odbędzie się konferencja upowszechniające rezultaty projektu: Wczesna dezaktywizacja zawodowa osób 50+ a otwieranie rynku pracy dla dojrzałych pracowników. Czynniki sprzyjające społecznej inkluzji jako zabezpieczenie przed wykluczeniem społecznym". »
data publikacji: 17.3.2011 | kategoria: ogólne
Rusza kolejna edycja studiów "Rachunkowość i finanse przedsiębiorstw"
Uprzejmie informujemy, że w dniu 12 marca 2011 r. rozpoczynamy kolejną edycję studiów podyplomowych: "Rachunkowość i finanse przedsiębiorstw" realizowanych we współpracy z Akademią Leona Koźmińskiego w Warszawie. »
data publikacji: 11.3.2011 | kategoria: ogólne
Portal „Przedsiębiorczość akademicka” – vademecum przedsiębiorczych naukowców
Jak zamienić pomysł w przedsięwzięcie o charakterze biznesowym? Jaką formę działalności gospodarczej wybrać? Gdzie szukać możliwości dofinansowania? »
data publikacji: 7.3.2011 | kategoria: ogólne
Zaproszenie na warsztaty z zakresu rynku pracy
Informujemy, że przyjmujemy zgłoszenia osób zainteresowanych udziałem w bezpłatnych 2-dniowych warsztatach w Nałęczowie. »
data publikacji: 15.2.2011 | kategoria: ogólne
Nabór wniosków o przyznanie finansowego wsparcia pomostowego
Informujemy, że został ogłoszony konkurs na składanie wniosków o przyznanie finansowego wsparcia pomostowego w ramach projektu "Masz pomysł - bądź przedsiębiorcą". »
data publikacji: 1.2.2011 | kategoria: ogólne
Rekrutacja kandydatów do projektu „Postaw na aktywność”
Informujemy, że trwa rekrutacja kandydatów – bezrobotnych osób z terenów wiejskich województwa lubelskiego - do udziału w projekcie „Postaw na aktywność – aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych”. »
data publikacji: 12.1.2011 | kategoria: ogólne
Portal "Dobre praktyki"
Zapraszamy do odwiedzania portalu poświęconego dobrym praktykom, a opracowanego w ramach projektu "Startuj z nami - zostań przedsiębiorcą". »
data publikacji: 10.1.2011 | kategoria: ogólne
W dniu 31.12.2010. Szkoła nieczynna
Uprzejmie informujemy, że w dniu 31 grudnia 2010 r. Lubelska Szkoła Biznesu będzie nieczynna.
data publikacji: 30.12.2010 | kategoria: ogólne
Zakończenie przyjmowania zgłoszeń do projektu: "Bądź aktywny - zostań przedsiębiorcą".
Uprzejmie informujemy, iż decyzją Kierownika Projektu rekrutacja do projektu :"Bądź aktywny - zostań przedsiębiorcą" zostanie zakończona w dniu 28 grudnia 2010 r. o godz. 15:30. »
data publikacji: 27.12.2010 | kategoria: ogólne
Życzenia świąteczne
Życzenia świąteczne
Najlepsze życzenia radosnych, spokojnych, spędzonych w gronie najbliższych Świąt Bożego Narodzenia składa Zarząd i zespół Lubelskiej Szkoły Biznesu. »
data publikacji: 22.12.2010 | kategoria: ogólne
Konferencja informacyjna nt. projektu "Bądź aktywny - zostań przedsiębiorcą"
Uprzejmie informujemy, że w dniu 20 grudnia 2010 r. (poniedziałek) odbędzie się konferencja informacyjna nt. projektu „Bądź aktywny – zostań przedsiębiorcą” dla wszystkich zainteresowanych udziałem w projekcie. »
data publikacji: 10.12.2010 | kategoria: ogólne
Rekrutacja do projektu: "Bądź aktywny - zostań przdsiębiorcą"
Informujemy, że został ustalony termin rekrutacji kandydatów do I tury projektu: „Bądź aktywny – zostań przedsiębiorcą” Rekrutacja rozpocznie się w dniu 27 grudnia 2010 r. (poniedziałek). Zgłoszenia będą przyjmowane w godzinach od 9.00 do 15.30. Zgłoszenia dokonane przed tym terminem nie będą przyjmowane ani rozpatrywane. Termin zakończenia rekrutacji zostanie podany z jednodniowym wyprzedzeniem decyzją Kierownika projektu. »
data publikacji: 10.12.2010 | kategoria: ogólne
Portal Przedsiębiorczość Akademicka w ramach projektu: "Komercjalizacja wiedzy jako instrument wsparcia rozwoju gospodarczego województwa lubelskiego"
Uprzejmie informujemy, ze Portal Przedsiębiorczość Akademicka w ramach projektu: "Komercjalizacja wiedzy, jako instrument wsparcia rozwoju gospodarczego województwa lubelskiego" już działa. Wszystkich zainteresowanych tematyką przedsiębiorczości akademickiej zapraszamy na stronę internetową portalu. »
data publikacji: 30.11.2010 | kategoria: ogólne
UWAGA! ODWOŁANA KONFERENCJA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PROJEKTU W RAMACH DZIAŁANIA 6.2
Informujemy, że planowana na dzień 3 grudnia 2010 r. konferencja informacyjna dotycząca projektu „Bądź aktywny – zostań przedsiębiorcą” obejmującego wsparcie finansowe do 40 tysięcy złotych nie odbędzie się w planowanym terminie. »
data publikacji: 29.11.2010 | kategoria: ogólne